مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خوزستان از معاون فرهنگی شهرداری دزفول تقدیر کرد

به گزارش واحد خبر و رسانه معاونت فرهنگی شهرداری دزفول؛ صبح امروز محمدحسن جولا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دزفول با دکتر عیسی زاده دیدار و ضمن تبریک انتخاب ایشان به عنوان شهردار دزفول افزود: بسیار خرسندیم فردی فرهنگی مدیریت مجموعه مهم شهرداری دزفول را برعهده گرفته و امید داریم اتفاقات ارزنده ای در حوزه های مختلف شهری از جمله موضوعات فرهنگی رقم خواهد خورد.

وی گفت: نقش شهرداری دزفول در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهدای گرانقدر در سطح شهر بسیار کلیدی و تاثیرگذار بوده و ادامه این روند را از مجموعه شهرداری خواستاریم و آمادگی داریم در موضوعات مشترک  با تمام ظرفیت های بنیاد شهید با شهرداری همکاری کنیم.

در ادامه این نشست دکتر عیسی زاده شهردار دزفول با اشاره به اهداف مشترک این دو نهاد، بر لزوم تداوم همکاری های متقابل تاکید کرد.

شهردار دزفول در ادامه با اشاره به موضوع مهم فرهنگ ایثار و شهادت در شهر دزفول افزود: همچون گذشته و قوی تر پای کار شهدا ایستاده ایم و هرچه امروز داریم مدیون خون پاک شهدا هستیم.

در پایان این دیدار رئیس بنیاد شهید دزفول لوح تقدیری را از طرف مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خوزستان به پاس ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و همچنین ترمیم و بازسازی تابلوهای شهدای سطح شهر ، به عبدالحمید صادق جولا معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری دزفول اهدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.