فرمانده سپاه ناحیه دزفول از معاون فرهنگی شهرداری تقدیر کرد

به گزارش واحد خبر و رسانه معاونت فرهنگی شهرداری دزفول، فرماندهی سپاه ناحیه دزفول با تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی شهرداری دزفول در هفته دفاع مقدس و ایام اربعین گفت: شهرداری دزفول پیشگام ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

سرهنگ پاسدار لیلی زاده باحضور در دفتر شهردار دزفول ضمن تبریک انتخاب دکتر عیسی زاده بعنوان شهردار دزفول افزود: حقیقتاً هر جا بحث ایثار و شهادت و مباحث ارزشی بوده شهرداری در حوزه‌های مختلف و برنامه‌های تبلیغی و اجتماعی و فرهنگی، حضور فعالانه داشته است.

وی افزود: سپاه ناحیه دزفول آمادگی کامل دارد در حوزه های مختلف بخصوص موارد فرهنگی با شهرداری دزفول همکاری ویژه ای داشته باشد.

در ادامه این نشست دکتر عیسی زاده شهردار دزفول با اشاره به اهداف مشترک این دو نهاد، بر لزوم تداوم همکاری های متقابل تاکید کرد.

شهردار دزفول در ادامه با اشاره به لزوم خدمت رسانی بهتر به شهروندان، اظهار داشت: به طور قطع برای رسیدن به این هدف استفاده از نیروهای متعهد و متخصص اولویت خواهد داشت.

در پایان عبدالحمید صادق جولا معاون فرهنگی شهرداری دزفول ضمن قدردانی از شهردار دزفول بدلیل توجه ویژه به موضوعات فرهنگی و اجتماعی افزود: هر اقدام شایان توجهی که در حوزه فرهنگی صورت می گیرد نتیجه ی همکاری همه ی حوزه های شهرداری است.

وی گفت: در حوزه ی فرهنگی شهرداری کار تیمی و گروهی از جمله با همکاران محترم در روابط عمومی صورت می گیرد که جا دارد از همه ی همکاران تقدیر و تشکر کنم.

در پایان این دیدار توسط فرماندهی سپاه ناحیه دزفول به رسم یاد بود تمثال شهید بزرگوار “سید علی عیسی زاده” از سوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول به شهردار دزفول اهدا شد و همچنین از معاون فرهنگی دزفول با اهداء لوح سپاس ، قدردانی بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.